Van 7 januari 2025 tot 10 februari 2025 is de expositie ‘Zo door de jaren heen’ van Puurklaverfotografie in het Raadhuis te bezichtigen. Janet Klaver blikt met deze expositie terug op haar reis door de jaren heen in de fotografie.
Janet Klaver: ‘Zo door de jaren heen, heb ik vele honderden kilometers door de prachtige natuur van Hilversum gewandeld en ben van het kijken, naar echt ZIEN gegroeid.
Van het denken van ver te moeten halen, bleek heel dichtbij te zijn. Van magische of kunstzinnige momenten van herkenning in gevoel en de reis met mezelf van alleen, naar kunnen bijdragen en het geven van mijn foto’s om het onderwerp Natuur te ondersteunen bv Kerkenlanden Groent, Gemeente Hilversum en H100′.
Het is voor Janet een hele eer om in het Raadhuis te mogen exposeren met 26 foto’s uit de natuur van Hilversum. ‘Dit is wel de plek voor mij wat een mijlpaal en een enorme motivatie is geweest, om de natuur aan jullie allemaal te laten zien, door mijn ogen’.
Geniet van haar reis, van het begin van mijn fotografie, tot heden in de kunstzinnige composities, wat voor Janet een gevoel weerspiegeld van de verbinding met de natuur, die haar enorm geholpen heeft, van afkeuring naar voldoening en van ongeloof naar creativiteit, van afwijzing naar zelfvertrouwen.
Het Raadhuis is geopend op werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur en gratis toegankelijk, even aanmelden bij de receptie. De gang kan ook bezichtigd worden tijdens openingstijden van het Dudok Architectuur Centrum op woensdag 14.00-17.00 uur, donderdag t/m zondag van 12.00 tot 16.00 uur via de ingang van het Dudok Architectuur Centrum, even aanmelden bij de balie.